Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4
Pan Lodowego Ogrodu- premiera ostatniego tomu

Pan Lodowego Ogrodu- premiera ostatniego tomu

Polska literatura wzbogaca się o nowe pozycje jednak nie tylko z wybranych gatunków. Pisarze, którzy tworzą fantastykę oraz scince fiction również nie pozostawiają fanów tego gatunku bez nowych premier. Jednym z pisarzy, który postanowił teraz zaskoczyć swoją twórczością, jest Jarosław Grzędowicz. Jest on twórcą, który w 2006 roku zapoczątkował swoją serię Pan Lodowego Ogrodu. Teraz czas na ostatnią już część z tej serii, czyli Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 (https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/pan-lodowego-ogrodu-tom-4-jaroslaw-grzedowicz). Co takiego stanie się w tym tomie?

Pan Lodowego Ogrodu- polska seria fantasy

Literatura fantasy ma wiele przedstawicieli gatunku na całym świecie. Wśród bardziej rozpoznawalnych dzieł można wyróżnić Hobbita czy też Harry’ego Pottera, ale nie tylko. Polskie dzieła również zyskały niemałą sławę i są równie świetnie stworzone, jak zagraniczne dzieła. Andrzej Sapkowski był jednym z pisarzy, któremu udało się stworzyć niepowtarzalną powieść i tym samym oczarować wiele tysięcy fanów. Jednak nie zbiera on triumfów na scenie literatury fantastycznej sam. Pisarz Jarosław Grzędowicz stworzył serię Pan Lodowego Ogrodu, która stała się popularną sagą. Po pierwszym tomie, który powstał w 2006 roku, pisarz stworzył też kolejne części, czyli 2 oraz 3, a obecnie premierą jest 4 tom, który stanowi także zakończenie całej serii. Fani nie będą rozczarowani.

Jarosław Grzędowicz- pisarz fantasy

Jarosław Grzędowicz swoją przygodę z pisaniem zaczął już dawno temu. Jego debiutanckie czasy sięgają nie tylko zeszłej dekady, ale nawet zeszłego wieku. To właśnie wtedy pisarz postanowił, że da upust swojej wyobraźni. Jarosław Grzędowicz jest człowiekiem, który zamieścił jedno ze swoich opowiadań w internecie w czasach, kiedy nie było to jeszcze modne, ani popularne. To opowiadanie znalazło się nieco później także na łamach gazet. Pisarz w swoim dorobku ma nie tylko popularną serię, ale też wiele nagród takich jak, chociażby Nagroda Sfinksa. Zakończenie sagi Pan Lodowego Ogrodu ma miejsce po ponad 10 latach od rozpoczęcia jej, a fani poznają w ostatnim tomie odpowiedzi na kluczowe pytania.