Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4
Pan Lodowego Ogrodu- zakończenie serii

Pan Lodowego Ogrodu- zakończenie serii

Polska literatura fantastyczna ma się świetnie, nie tylko za sprawą dzieła Sapkowskiego, ale też innych twórców. W tym kręgu można też znaleźć Jarosława Grzędowicza, który stworzył cykl Pan Lodowego Ogrodu. Ta seria szybko została pokochana przez fanów, a obecnie na rynku można spotkać najnowszą część, czyli Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4Co takiego czeka na fanów w kolejnej części sagi?

Pan Lodowego Ogrodu- fabuła

Fabuła najnowszej części książki Jarosława Grzędowicza to już ostatnia część całej serii. Po wielu wzlotach i upadkach, jakie spotkały bohaterów czas na ostateczne rozwiązanie całej fabuły i nadanie jej wielkiego zakończenia. Fani właśnie w tej części będą mogli znaleźć odpowiedź na pytanie, kim jest Pan Lodowego Ogrodu. Ta zagadka została wyjaśniona dopiero na sam koniec. Fani mogą zatem już wypatrywać książki w księgarniach. Fabuła będzie kontynuować też zaczęte już wątki, a sam pisarz i tym razem nie zrezygnuje z zadawania istotnych pytań. Czytelnik, podążając przez intrygujący świat fantasy, będzie mógł nie tylko oderwać się od szarej rzeczywistości, ale też po raz kolejny zadać sobie pytanie na temat kluczowych dla życia zagadnień. Grzędowicz nie ucieka od problemów codziennego świata, ale przedstawia je z zupełnie nowej, ciekawej perspektywy.

Jarosław Grzędowicz- kim jest pisarz?

Jarosław Grzędowicz jest urodzonym w 1965 roku pisarzem. Jego powieść debiutancka ujawniła się w 1982 roku w tygodniku “Odgłosy”. Przez następne lata pisarz tworzył inne opowieści. W 1999 roku w internecie pisarz opublikował “Klub absolutnej karty kredytowej”. To dzieło stało się kandydatem do nagrody Elektrybałta, następnie w 2002 roku także do Nagrody Sfinksa. Pisarz w kolejnych latach podjął także z innymi kreatywnymi osobami działania, by założyć wspólne czasopismo. W nim pisarz dalej publikował swoje dzieła. Mowa tutaj o magazynie “Fenix”. W Gazecie Polskiej W 2995 roku pisarza spotkał zaszczyt uzyskania miana pisarza roku, a już rok później powstał pierwszy tom z serii Pan Lodowego Ogrodu.