O Nas

vohouse
Vohouse – jest to nowy wymiar turystyki oraz alternatywa dla hoteli i pensjonatów. 
W naszej ofercie znajdą Państwo domy, które usytuwane na wodzie są do Państwa dyspozycji.
Komfort oraz możliwość pływania domem to niezwykłe doświadczenie do tej pory niespotykane w Polsce.

Poznaj VoHouse!

Wszyscy goście Vohouse mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług oraz niespotykane przeżycia związane z możliwością pływania domem. Komfortowe wnętrze z pewnością przypadnie Państwu do gustu, a dzięki temu, że nasze domy potrafią pływać, widok za oknem możecie wybrać Państwo sami!

Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt w Vohouse w Bydgoszczy był przyjemny i niezapomniany. Świadczymy dodatkowe usługi, które znajdą Państwo na Stronie Głównej naszej witryny. Jesteśmy gotowi na przyjęcie osób niepełnosprawnych.
Zaszczytem będzie goszczenie Państwa.

Komfort

Domy na wodzie Vohouse to nowoczesne, całoroczne domy z drewna zwodowane na zatoce Bydgoskiej. Vohouse gwarantują Państwu maksimum komfortu i prywatności. Zostały zaprojektowane z myślą o Państwa potrzebach. Każdy z domów został wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do serwisu Netflix. We wszystkich domach mieści się łazienka z prysznicem i aneks kuchenny, a także gwarantowany jest nielimitowany dostęp do internetu poprzez wifi.

Widoki


Wspaniałe widoki, spokojna okolica, otoczenie zieleni i zachwycające krajobrazy, będą stanowić integralną część pobytu. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy przestrzeń do nieograniczonego zwiedzania i wypoczynku. Widok za oknem - dzięki możliwości pływania naszymi domami - mogą Państwo wybrać sami.

Niezapomniane Chwile


Domy Vohouse to wyjątkowe miejsce dla wymagających gości, zarówno na dłuższy wypoczynek jak i na krótki weekendowy urlop. Za dodatkową opłatą można zamówić masaż, butelkę szampana, tort urodzinowy lub bukiet czerwonych róż. Jesteśmy do Państwa usług, po to, aby wszystkie wyjątkowe chwile stały się niezapomniane.

Ładowanie